Nabídka služeb

 Ohňostroje pro nezapomenutelné okamžiky

Provádíme návrhy a realizace ohňostrojů v širokém spektru dle požadavků a nároků zákazníka.

Na přání zhotovíme malé ohňostroje např. pro rodinné oslavy, svatby nebo velkolepé ohňostroje, které jsou součástí kulturních akcí, firemních prezentací a večírků. Součástí nabídky jsou i Novoroční ohňostroje realizované pro obce a města.

Profesionální a moderní přístup

Ohňostroje jsou odpalovány elektricky s možností hudebního doprovodu a to vše za asistence profesionálních odpalovačů ohňostrojů.

Ohňostroje provádíme klasické – noční, nebo dle možností tzv. denní ohňostroje na bázi kouřových efektů. Vhodné na karnevaly,oslavy dne dětí atd.

Dále Vám zhotovíme dle požadavků malé ohňostroje pro malé oslavy s možností vlastního odpálení. Výběr výrobků a zaškolení je součástí přípravy.

Při objednávce ohňostroje je nutná osobní konzultace na základě které se vybere prostor pro realizaci a zvolí se pyrotechnické výrobky s ohledem na bezpečnost diváků a okolí.

Při ohňostrojích používáme výrobky tř. I. až III. a podtřídy T1. V případě dalších dotazů, nebo objednávky nás neváhejte kontaktovat.

Ohňostroje pro každou příležitost

Tyto ohňostroje se pohybují v cenovém rozmezí od 10000,-  do  150000,- kč.Poskytují úžasnou podívanou a to i přes použití pyrotechniky III. třídy nebezpečnosti.Ukázky těchto ohňostrojů naleznete v sekci video.

CENA I DÉLKA OHŇOSTROJE JE PŘIZPŮSOBENA PŘÁNÍM A POŽADAVKŮM ZÁKAZNÍKA

Svatební ohňostroje

Ke svatebních ohňostrojům, které již v nabídce máme připravujeme například rudá ohnivá srdce s dalšími pyrotechnickými výrobky.Jsou to efekty laděné barevně do stříbrné a bílé barvy a to jak přízemní tak i výškové.Velice zajímavá podívaná.

SVATEBNÍ  SRDCE  O ROZMĚRECH  2×2  METRY  S  MOŽNOSTÍ OHNIVÝCH  INICIÁLŮ  NOVOMANŽELŮ !!

Je možno vidět v sekci video.

Narozeninové oslavy

Ohnivá narozeninová čísla v doprovodu nejrůznějších fontán,svící,vulkánů a dalších doplňků.Vhodné  na narozeninové oslavy 30,50 roků atd. viz. sekce video.
Taktéž je možno doplnit tyto efekty i malým ohňostrojem složeným z kompaktních baterií a kulových pum.

TICHÉ  OHŇOSTROJE

Jedná se o ohňostroje vhodné na dětské oslavy , do prostředí kde jsou zvířata atd. .Tichý ohňostroj neztrácí nic na svém kouzlu ,  jedná se o efekty , které jsou trošku slyšet např. prskání , houkání , hvízdot , ale neuslyšíte klasické exploze a výbuchy jako u klasického ohňostroje .

Při použití III. třídy nebezpečnosti je samozřejmostí asistence profesionálního odpalovače ohňostrojů !